Značka a historia Fieldmann

Značka a historia Fieldmann

Značka a historia Fieldmann

Značka a historia Fieldmann

Fieldmann

Náradie pre dom a záhradu. Značka Fieldmann pôsobí na slovenskom trhu od roku 2011 a za tento krátky čas dokázala pokryť tento segment vysoko kvalitnou technikou, ktorá obstojí aj v tuhom boji s konkurenciou. Fieldmann je česká značka, ktorá navrhuje a konštruuje techniku, ktorá uľahčuje prácu, šetrí čas a hlavne je praktická pre vašu prácu v domácnosti a okolo domu.

Inovácie a kvality značky Fieldmann

Okrem kvalitných produktov, ktoré vám uľahčia prácu v dome a záhrade sa firma zaoberá taktiež dizajnom a bezpečnosťou svojich výrobkov. Značka si zakladá na inováciách a sviežosti svojich produktov. Dôsledne dbá na výber výrobcov svojich produktov a zohľadňuje vysoké nároky spotrebiteľov. Vďaka širokému záberu ponúkaného sortimentu firma pokrýva široký sektor a dokáže tak vytvoriť účinný marketing a predaj. Náradie značky Fieldmann nájdete aj v predajniach elektroniky alebo hobby či obchodoch orientujúcich sa na potreby a techniku pre dom a záhradu.

Ponuka značky Fieldmann

Značka má skutočne široké portfólio svojho sortimentu. Akuvŕtačky, skrutkovače, benzínové kosačky, grily, motorové píly, čerpadlá, krovinorezy, kultivátory, vysokotlakové čističe, vybračné brúsky a taktiež množstvo doplnkov ako záhradné lavice, stoly, záhradné náradie, rebríky, vysávače, svetlá alebo množstvo ďalšieho príslušenstva k predávanej technike.

Firma sa vyznačuje taktiež prehľadom vo svojej ponuke. Značka sa snaží na trhu presadiť aj vďaka rozumnej cene a kvalitným parametrom svojich produktov. Náradie značky sa takisto vyznačuje ergonomickým tvarovaním a moderným dizajnom.

Na slovenskom trhu sa táto česká značka pohybuje stabilne od roku 2011 a jej popularita narastá hlavne vďaka marketingu a aktuálnosti, ktorou vytvára trendy a zabezpečuje vyšší dopyt po jej výrobkoch. Sezónne produkty, ktoré propaguje v závislosti od ročného obdobia sú taktiež samozrejmosťou a svedčia o aktuálnych trendoch v rámci ponúkanej techniky a príslušenstva.

No comments.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.